Munkatársaink

    Tanítók, tanárok:

    Ágoston Gábor Zsolt

    tagintézmény-vezető + matematika, fizika

    Lázár Csilla

    tagintézmény-vezető helyettes + 3.b tanító

    Baloghné Laczkó Gabriella

    természetismeret, 3. b tanító

    Bálintné Völgyi Valéria

    oszt. fő. 6. a + matematika, ének

    Benkő Istvánné

    oszt. fő. 7. a + földrajz, történelem

    Bori Ernő

    4.a tanító + testnevelés, egészségtan, ének

    Csábi Anita

    oszt. fő. 1. a + tanító

    Csík Jánosné Ferencz Katalin

    magyar; hon és népismeret.; mozgókép és média

    Fülöp Györgyné

    német

    Györgyné Kovács Tünde

    oszt. fő. 6. b. + magyar, német

    Hodossi Andrea

    oszt. fő. 2. a + tanító

    Kádár Ildikó

    oszt. fő. 8. a + informatika, történelem, etika, hon és népismeret

    Karagicsné Kertész Ildikó

    testnevelés

    Katzenbach Andrea

    tanító 3. a + technika, ének, erkölcstan

    Kovács Ambrusné

    oszt. fő. 3. ói + tanító

    Kovács Erzsébet

    4. ói tanító

    Kovács Györgyi

    oszt. fő. 4. b + tanító + német

    Kovács Marianna

    oszt. fő. 3. a + tanító

    Madácsi Katalin

    oszt. fő. 2. ói + tanító

    Magi Balázs Bence

    matematika

    Mahlerné Soós Zsuzsa

    fizika

    Mohácsi-Domokos Tímea

    3. ói tanító

    Molnár Ilona Eszter

    oszt. fő. 8. b + matematika, erkölcstan

    Nagyné Mészáros Krisztina

    1. b tanító

    Papp Ágnes Emma

    óvodapedagógus

    Patkósné Hrutka Valéria

    oszt. fő. 4. ói tanító + fejlesztő

    Pencz Istvánné

    oszt. fő. 1. b tanító + könyvtárért felelős

    Rabiné Békés Hajnalka

    rajz rész munkaidős

    Répás Andrea

    oszt. fő. 6. c + angol

    Szabó Irén

    magyar, angol

    Szegszárdyné Harkai Edit

    oszt. fő 3. b + tanító

    Szomor Tímea

    gyógypedagógus, fejlesztő

    Szurok Eszter

    oszt. fő. 1. ói + tanító

    Tamásiné Barta Andrea

    1. a tanító + ének

    Tasiné Bencsik Erika

    angol, 1. ói tanító

    Tóth Gabriella

    2. a tanító

    Tóth Ildikó Katalin

    oszt. fő. 4. a tanító + rajz

    Törökné Kovács Boglárka

    német

    Újszászi Ágnes

    oszt. fő. 5. a + magyar, fejlesztő

    Vadászné Soós Judit

    2. ói tanító

    Vásáreczki Emma Edit

    oszt. fő. 5. b + kémia, természetismeret, biológia

    Vrabély Győző

    testnevelés

    Zagyva Óvári Irén

    oszt. fő. 7. b + informatika, technika

    Zsitva Márta

    4. b tanító

     

     

    Technikai dolgozók:

    Tóth Éva

    iskolatitkár

    Balogh Attila

    pedagógiai asszisztens

    Vasadiné Kovács Hajnalka

    pedagógiai asszisztens

    Vincze József

    rendszergazda

Top