Munkatársaink 2018-2019.

    Tanítók, tanárok:  
    Ágoston Gábor Zsolt tagintézmény-vezető + matematika
    Lázár Csilla tagintézmény-vezető helyettes + 3.ói tanító
    Baloghné Laczkó Gabriella 3.a tanító + egész naposért felelős
    Bálintné Völgyi Valéria oszt. fő. 8. a + matematika, ének
    Benkő Istvánné oszt. fő. 5.a + földrajz, történelem
    Csábi Anita oszt. fő. 3. a tanító
    Csík Jánosné Ferencz Katalin magyar
    Dr. Rimaszombati Orsolya oszt. fő. 6. a, etika, történelem, hon és népismeret, tanulószoba
    Fülöp Györgyné oszt. fő. 5. b, + német
    Györgyné Kovács Tünde oszt. fő. 8. b. + magyar, német
    Hegedűs Béláné óraadó magyar
    Hodossi Andrea oszt. fő. 4. a tanító
    Horváth Ilona rajz, tanulószoba
    Kádár Ildikó oszt. fő. 6.b + informatika, történelem, etika
    Karagicsné Kertész Ildikó testnevelés
    Katzenbach Andrea 3.ói tanító + egész naposért felelős
    Kovács Ambrusné ének, tanulószoba
    Kovács Györgyi oszt. fő. 2. b tanító + német
    Kovács Marianna 3.b tanító + egész naposért felelős
    Madácsi Katalin oszt. fő. 4. ói tanító
    Mahlerné Soós Zsuzsa         fizika, természetismeret, tanulószoba
    Makainé Simony Renáta fejlesztő; tanulószoba
    Mohácsi-Domokos Tímea óvoda-iskola program keretében óvodában
    Nagyné Mészáros Krisztina oszt. fő. 1. a tanító
    Nagy Szilvia oszt. fő. 6. c + angol
    Papp Ágnes Emma 2.ói tanító + egész naposért felelős
    Patkósné Hrutka Valéria oszt. fő 1.ói tanító, fejlesztő
    Pencz Istvánné 1.a tanító + egész naposért felelős, könyvtár
    Répás Andrea oszt. fő. 8. c + angol
    Sebestyénné Balogh Ilona 1.ói tanító + egész naposért felelős
    Szentirmayné Váradi Katalin óraadó matematika
    Szigetiné Gara Tünde oszt. fő 3.b + tanító
    Szomor Tímea gyógypedagógus, fejlesztő
    Szurok Eszter oszt. fő 3.ói tanító
    Tamásiné Barta Andrea ének, tanulószoba
    Tóth Gabriella oszt. fő 2.ói tanító
    Tóth Ildikó Katalin 4.a tanító + egész naposért felelős
    Újszászi Ágnes oszt. fő. 7.a + magyar, fejlesztő
    Vadászné Soós Judit 4.ói tanító + egész naposért felelős
    Vásáreczki Emma Edit oszt. fő. 7.b + kémia, természetismeret, biológia
    Vrabély Győző testnevelés
    Zagyva Óvári Irén oszt. fő. 5.a + informatika, technika
    Zsitva Márta 2. b tanító + egész naposért felelős
       
    Nevelő oktató munkát segítő dolgozók:  
    Tóth Éva iskolatitkár
    Balogh Attila pedagógiai asszisztens
    Vasadiné Kovács Hajnalka pedagógiai asszisztens
    Vincze József rendszergazda
       
    Technikai dolgozók:  
    Laczkó József                           
    karbantartó
       
    Munkaközösség-vezetők  
    Csábi Anita  alsó tagozat 1-2. évfolyam
    Vadászné Soós Judit alsó tagozat 3-4. évfolyam
    Mahlerné Soós Zsuzsa felső tagozat
       
    Munkacsoport-vezetők  
    Bálintné Völgyi Valéria matematika
    Répás Andrea idegen nyelvi
    Ujszászi Ágnes magyar
       
    DÖK vezető:  
    Dr. Rimaszombati Orsolya  

Top